FEAR

FEAR

NOVINKY REPERTOÁR AKCE HISTORIE ČLENOVÉ FOTKY DISKUSE

  FEAR
Jiří Uhlíř
BETONOVÉ PODLAHY

Smíšené zboží U Kadlů
Borač 87

FLOOR SERVIS


INTERNETOVÝ OBCHOD

INTERNETOVÝ OBCHOD10. prosinec 2016
Doubravník (Mikulášská)

26. prosinec 2016
Křoví (Štěpánská)


SCREAM ROCK

ScreamRock

Rocková skupina z Náměště nad Oslavou

Největší český on-line bazar

Oficiální stránky kapely Doga

Zábavová kapela z okolí Tišnova

Hudebniny
Jiří Kadla "Bajza"

FearFaktor24
Funkce:Klávesy
Bajza V dávných dobách se tu o mé osobě psalo hanlivě, ošklivě... byl jsem označován za nepořádkumilovného člověka, nepracovitého, za bordeláře, atd. atd. Přátelé, ano, pořád je to ještě všechno pravda...

Do kapely jsem nastoupil někdy v roce 2004 po úspěšném dokončení prvního stupně hry na klavírní nástroj s nejasným cílem, posláním a jako naprostý laik (tento stav trvá i nadále). Moje hra se vyznačuje naprosto nekooridinovaným mačkáním bílých (občas i černých) klapek do tvarů akordů, povětšinou pravou rukou (není levá). Levou ruku mám buď na opírání nebo na pití piva při hraní. Dále moje pravá ruka slouží k opírání brady, opírání kávové lžičky, k namáčení kávy na rty.

Další nepravdivou a o mě šířenou lží jest, že v práci nic nedělám a piju jen kávu. Je to nesmysl už jenom proto, že kávovar máme ve druhé patře, proto polovinu pracovní doby zabere cesta pro a z kávy. Zbylou polovinu pak trvá servis kávovaru a mytí sklenic.

Na závěr dodám co dělám ve volném čase pokud nějaký mám. Jelikož si žiju jako důchodce tak téměř žádný volný není.... Ale! Pokud tedy nemám opřenou bradu a nedívám se jak ostatní členové kapely chystají "armatůru" nebo případně nepiju kávu tak jezdím na kole, běžkobusem, jednou za rok se také toulám přírodou Triglavského národního parku.

Čest!
Bajza
Oblíbený kapely:Die Toten Hosen, Ginband
Aparát:Klávesy Roland XP-50 a Korg TR-61, kombo Peavey KB/A 60, sluchátka shure, mix noname, stojan Konig & Meyer black.
Email:
PijeNepije ICQ STATUS

Jiří Baksa
tel: +420 737 878 264
mail: Jura-Fear@seznam.czPočet přístupů: